Vereniging Intern Toezichthouders Pensioensector

(ook voor niet-leden toegankelijk)

Op maandag 8 september a.s. organiseert VITP in de middag het jaarlijks congres (12:00-17:00 uur in Antropia te Driebergen) met als onderwerp ’Vertrouwen in en/of door verandering’.

Als geruime tijd voltrekken zich veranderingen in de pensioensector. Tevens is de roep om meer vertrouwen in de sector onverminderd groot. Als intern toezichthouders zijn we betrokken bij de veranderingen en staat vertrouwen hoog in ons vaandel. Heeft het intern toezicht vertrouwen in een beheerste en integere verandering? Welke veranderingen maakt de governance van pensioenfondsen, waaronder het intern toezicht zelf, door? En maken de veranderingen die nu gaande zijn dat het vertrouwen in de pensioensector groeit? Of juist niet?

Verschillende sprekers geven deze middag hun beeld vanuit een eigen perspectief. Wij zijn verheugd dat de volgende sprekers hebben toegezegd:

  • Em. Prof. Dr. Theo Camps deelt zijn gedachten en gaat in dialoog over de toekomstige governance van pensioenfondsen.

  • André Snellen en José Schenkel, voorzitter fondsbestuur en voorzitter uitvoerend bestuur bij  pensioenfonds PNO Media, gaan samen in op het evenwicht tussen besturen en toezichthouden bij een zelfadministrerend fonds in de fase na invaren.

 

Aanmelden is mogelijk via een bericht aan info@vitp.nl, deelname is kosteloos.